Бакалаврат

Соціальна робота (спеціальність 231 “Соціальна робота”) – освітня програма підготовки фахівців соціальної сфери нового покоління, які комплексно вивчають людину, громаду, суспільство та їх взаємодію. Фахівці соціальної роботи не лише вміють бачити потреби та проблеми, розуміти їх причини та наслідки, але й створюють умови для виходу людей зі складних життєвих обставин.

У 2022 році програма істотно удосконалена. Структурно-логічна схема курсів, які вивчають студенти, представлена на малюнку.

Структурно-логічна схема курсів програми з соціальної рооти УКУ 2022

Обираючи дисципліни вільного вибору з меню програми, студент може формувати такі траєкторії свого навчання:

“Менеджмент соціальної роботи”

“Соціальна робота з дітьми”

“Соціальна робота з людьми похилого віку”

“Соціальна робота в закладах охорони здоров’я”.
Ось перелік дисциплін відповідно до траєкторій, які пропонує програма. Водночас, студент може обирати довільно курси з різних блоків, формуючи власний унікальний набір курсів та компетентностей, які вони забезпечують.

Траєкторії навчання програми з соціальної рооти УКУ 2022

Запропонована програма є унікальним поєднанням наукращих світових практик соціальної роботи та українських реалій. Програма орієнтована на всебічний розвиток студента, його підготовку до практичної діяльності в галузі соціальної роботи, формування вмінь і навичок, які дозволяють вчасно та ефективно реагувати на виклики суспільства, долати, мінімізувати їх, запобігати їх виникненню на мікро, мезо та макторівні.

Запрошуємо і Вас вступати на програму з соціальної роботи і ставати лідерами соціальних змін!

  • Міждисциплінарність
    Соціальна робота – це робота з людьми і для людей. Тому фахівці соціальної роботи ініціюють та координують роботу міждисциплінарних команд (психологи, соціологи, педагоги, медики, юристи, тощо), сприяють ефективній комунікації для розвитку особистості, сім’ї та громади.
  • Ціннісний підхід
    Навчальна програма побудована на етичних, гуманістичних підходах та повазі до людської гідності. Студенти навчаються бачити потенціал кожної особистості та розвивати його.
  • Практичне навчання
    Навчання на програмі з соціальної роботи УКУ насичене практиками, стажуванням і комунікацією з провідними фахівцями-практиками з України та світу, які є викладачами та гостьовими спікерами для студентів програми. 100% студентів реалізовують власні соціальні проекти та проходять 5 видів практики (ознайомча, професійно-орієнтована, англомовна, соціально-виховна, стажерська) за час навчання. Стажування студентів відбувається на базі державних, громадських та комерційних організацій України та закордону.
    Траєкторії навчання
    – менеджмент соціально-педагогічної діяльності
    – соціально-педагогічна робота у сфері дозвілля
    – соціальна зайнятість і консультування
  • Викладачі
    Про команду наших викладачів читайте тут.
  • Середовище
    Студенти стають частиною спільноти УКУ, зростають духовно та творчо.
  • Найкращі студенти 
    Студенти мають можливість самостійно формувати траєкторію свого професійного розвитку долучаючись до проєктів програми вже з певшого курсу. Згодом, вони розвивають власні ініціативи і проєкти, як на рівні програми, університету, так і на рівні України. Так студентський проєкт Тетяни Мікули та її подруги Марічки Суп-Новікової, переріс у повноцінний освітній проєкт “UCUkids” для дітей від 0 до 15 років. Мар’яна Кащак ще в студентські роки мріяла про створення умов для якісного дозвілля дітей та сімей в одному зі “спальних” районів Львова. Зараз вона створила та успішно керує двома Родинними центрами, поєднуючи це з обов’язками виконавчої директорки БО “Львівська освітня фундація”.
  • Іноземні мови
    В УКУ студенти мають можливість вдосконалити іноземну мову до рівня В2, брати участь в англомовних літніх школах, слухати лекції іноземною мовою.
  • Міжнародність
    УКУ має 52 міжнародні університети-партнери у країнах Європи, Північної та Південної Америки. 13 університетів для студентських обмінів у рамках програми Еразмус+ у 2017-2018 р. Діє програма семестрового навчання у St.Mary College (Канада), Thomas More University (Бельгія), Catholic University of Applied Sciences of North Rhine (Німеччина).

Випускники програми працюють

  • Менеджерами соціально-освітніх проектів
  • Фахівцями з питань соціальної адаптації та комунікації
  • Інспекторами з охорони дитинства
  • Фахівцями з професійної орієнтації, консультування
  • Інструкторами з раннього розвитку дитини
  • Фахівцями центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді
  • Організаторами дозвілля, керівниками освітніх та культурних інституцій

Але найкраще про всі стереотипи про Соціальну Роботу і чому вони не правдиві можна переглянути за посиланням 😉

Форма навчання – денна.

Тривалість навчання – 3 роки і 10 місяців.
Ліцензійний обсяг – 30 осіб.

Більше інформації про вступ 2023 

Вартість навчання на бакалаврській програмі з Соціальної роботи для вступників у 2022 році становить 80 000 грн за один рік. Благодійний фонд Українського католицького університету для вступників на програму “Соціальна робота” у 2022 році надає вступну стипендію у розмірі 65% на 4 роки навчання на бакалавраті.
25 000 грн.

Хто може отримати вступну стипендію?
Вступну стипендію надаватимуть тим вступникам, які виконають вимоги до зарахування в УКУ (подадуть документи у Приймальну комісію), та подадуть відповідну заявку у Благодійний фонд УКУ при подачі оригіналів документі на вступ.

Що потрібно зробити, щоб отримати вступну стипендію?
1. Виконати вимоги до зарахування в УКУ (подати оригінали документів відповідно до Правил прийому).
2. У день вступу в УКУ подати у Благодійний фонд заяву на отримання вступної стипендії.

Також вступник, який отримав вступну стипендію, може претендувати на отримання інших стипендій (академічно-соціальної, соціальної, факультетської).

Більше інформації про стипендії в УКУ


ПОСЛАНЦІ ПРОГРАМИ “СОЦІАЛЬНА РОБОТА”

Зацікавила програма, але не вдалося отримати відповідей на усі запитання? Бажаєте дізнатися про студентське життя в УКУ з перших уст? Не проґавте нагоду поспілкуватися зі студентами програми “Соціальна робота”. Обирайте соцмережу та пишіть, запитуйте, дізнавайтеся все, що цікавить. Вони будуть раді Вам допомогти!

   

 


Про програму в цитатах

 

 

Сертифікат акредитації 231Соціальна робота (магістр) - 1Сертифікат акредитації 231Соціальна робота (бакалавр) - 1Ліцензія_2

Детальніше про умови вступу – читайте ТУТ

Важливі дати для тих, хто вступає за результатами ЗНО

Як подати документи – читайте ТУТ

Детальніше про умови проживання – читайте ТУТ

Студенти УКУ мають чудову нагоду спільно проживати в колі друзів, викладачів, кураторів, сестер-монахинь, осіб з особливими потребами та гостьовими професорами з метою творити унікальну колегіальну культуру та спільноту, яка покликана до свідчення, спілкування та служіння в сучасному світі.

Умовою для проживання є участь у 2-річній освітньо-формаційній програмі «Християнська духовність в постмодерній добі»

Зарахування на програму та проживання здійснюється на конкурсній основі, за особистою заявою-анкетою студента. Заяву-анкету можна отримати на приймальній комісії при поданні документів для вступу на навчальні програми УКУ.

Оскільки кількість місць на участь у програмі та проживання обмежена, при виборі учасників використовуються такі критерії:

– географія: студенти, що проживають далі ніж 30 км від Львова;

– мотивація: бажання долучитися до формаційної програми Колегіуму;

– високий рейтинг при вступі;

– належність до особливої соціальної категорії.

 

Цього року, для проживання студентів надаються:

Колегіум ім. Патріарха Йосифа Сліпого, що на вул. Козельницькій, 2

Гуртожиток Комерційної академії по вул. Червоної Калини, 7а

Міні-Колегіум, що на вул. Мушака, 44 А.

 

АДРЕСА КОЛЕГІУМУ

вул. Козельницька, 2

Львів 79023

http://collegium.ucu.edu.ua

КОНТАКТИ

+380322409940 внт. 3503

+380680762974

[email protected]

vupysknuj (9 of 144)Дорогі абітурієнти!
Знайомтесь з можливістю отримати стипендію на навчання.

Детальніше – ТУТ