Львівський центр надання послуг УБД. Навчальна практика студентів 2-го курсу 2018-2019 н.р.

Група студенток 2-го курсу кафедри Педагогіки та соцальної роботи пройшли практику на базі “Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій”. За результатами практики, студентки Ткачусь Христина, Михайляк Каріна, Вачинич Марія, Зубик Анастасія, Гарбали Марія, Олійник Анастасія, надають відгуки.

Діяльність “Львівського центру надання послуг УБД”  справила на нас позитивне враження. Враховуючи нещодавню актуальність закладу такого типу, вже є достатня кількість напрацювань та методик роботи, хоча завжди є куди вдосконалюватися.

На першій зустрічі п. Тарас Бортнійчук, провідний фахівець соціальної роботи надав нам основну інформацію про діяльність центру. Ми мали можливість ознайомитися з основними посадами. Окрім керівництва, там працюють психологи, соціальні працівники та юристи. Центр надає свої послуги по трьох основних напрямках: психологічна допомога, консультативна та юридична. Центр фінансується з міського бюджету, тому всі послуги є безкоштовними і є спрямованими для підтримки військовослужбовців, учасників бойових дій, ветеранів АТО та їх сімей.

Основним нашим завданням було організувати культурний захід. Ми вирішили спрямувати нашу діяльність на студентів Академії сухопутних військ. Щоб залучити велику кількість людей та зробити це максимально цікаво та продуктивно, ми організували гру в класичну Мафію.received_308554623181943 received_311707076183935 received_1012385778956993 received_2301268980194406

У самій грі брало участь 40 людей (4 комнди по 10 осіб), крім того у нас було близько 50 глядачів, які спостерігали за процесом. Ми ж були координаторами та ведучими для конанд. Зіграли у мафію 3 рази і кожного разу трохи ускладнювали правила. Учасникам було цікаво та весело. Після гри ми мали трохи часу для спілкування і дізналися більше про особливості їх навчання, професії та організації дозвілля. Крім того, командир навчальної групи провів нам екскурсію по території Академії та розказав про функціонування закладу з погляду керівництва.

Отже, для нас це була максимально інформативна та цікава база практики, де ми могли більше дізнатися про функціонування “Центру надання послуг для учасників бойових дій” та напряму поспілкуватися з людьми, дотичними до цієї сфери.