Розвадовська Тетяна

Методист кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ

ORCID: 0000-0003-0631-4417

Науковий ступінь: магістр соціальної педагогіки

Освіта:

2017 р. – дотепер – аспірантка кафедри соціальної педагогіки Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, спеціальність 011 освітні, педагогічні науки.

2014 – 2016 рр. – Український католицький університет, спеціальність 8.01010601 Соціальна педагогіка. Магістр соціальної педагогіки, викладач соціально-педагогічних дисциплін.

2009 – 2014 рр. – Український католицький університет, напрям підготовки 6.010106 Соціальна педагогіка. Бакалавр соціальної педагогіки.

Професійна діяльність:

Вересень 2016 р. – дотепер – методист кафедри загальної та соціальної педагогіки факультету наук про здоров’я ВНЗ «УКУ»

Березень 2016 р. – вересень 2016 р. – керівник проектів та програм у відділі рекрутингу та студентської кар’єри ВНЗ «УКУ»

Червень 2015 р. – березень 2016р. – менеджер адміністративної діяльності, ВНЗ «УКУ»

Наукова діяльність:

Автор 6 наукових публікацій

Наукові зацікавлення:

1. Формування відповідальності студентської молоді
  2. Наставництво як соціально-педагогічний феномен
  3. Профілактика алко-нарко залежностей

Участь у навчальних програмах:

липень – грудень 2018 р. – «Підтримка місцевих громад у розробці, впроваджені та оцінці профілактичних програм з протидії вживання психоактивних речовин». Програма реалізована спільно з Лабораторією досліджень та соціальних ініціатив (Варшава, Республіка Польща), у співпраці з БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української Греко-Католицької Церкви (Дрогобич-Львів, Україна), за підтримки Національного бюро з протидії наркоманії (Варшава, Республіка Польща), Львівської обласної державної адміністрації (Львів, Україна).

Експерти командної роботи (LvBS, 2015 р.)

Управління проектами (Institute of leadership&management at Ukrainian Catholic University, 2014-2015 рр.)

Реалізовані проекти:

«Студенти УКУ – учням Львова» (2017-2018 р.) – у рамках навчального курсу «Методика організації та проведення тренінгів».

Проект “Аутизм не вирок”(с) у рамках магістерського дослідження.

Мета проекту – підвищити рівень обізнаності студентської молоді щодо захворювання аутизмом.

Проект було апробовано у контексті педагогічного експерименту.

Навчальні курси:

Технологія вуличної роботи

Контакти:

ел. пошта: [email protected]

тел. (38 032) 240-99-40 (внутр. 3274)